Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • J-kob wrote: Se pravi, tipo nardi dober rezultat in je sprejet v semipro doživotno?
    Ne, tipo ni naredi dober rezultat ampak je naredu več dobrih rezultatov in je bil takrat aktiven član pokerpro foruma in je bil stejkan brez kakšrnih koli težav.
    J-kob wrote: Pa ste kaj preverjali tekom tega leta in pol, če ima še vedno take dobre rezultate? Preverjali kaj se dogajalo ko je bil prejšnji neuspeli stejk, v katerem je bil vključen on kot semipro, ste se pozanimali kaj se je zgodilo? Verjetno je kdo od vodstva spremljal tisti stejk? Vas ni zanimalo kako gre vašemu članu? Če je upravičil svoj statsu?
    Pa kva ti mislš d je v pokerproju 100 zaposlenih, od tega 2 redno updejtata mesečno njihove rezultate, jih kličejo 1xtedensko/mesečno, kako so, če so kej zaslužili in če so kak turnir zmagali. In če ne naredijo značajnega rezultata v naslednjih x mesecih jih skenslamo?! Ne, mi z vodstva nismo spremljali stake niti nismo bili obveščeni o kakšnem stejku. Verjel ali ne mi nismo vsak dan na forumu in prebiramo vsak post v katerem je omenjen oz. sodeluje naš pokerpro team član. Obstajajo še drugi projekti ter druge obvesnosti, katerim devamo večjo prioriteto.
    Strinjam se da bi takšno ažurno vodenje statistike pokerpro tima osvežilo dejansko stanje in bi mogoče blo pravi način vodenja pokerpro tima, ampak tko kot sem prej omenil to zaenkrat ni mogoče.
    Pa d vam dam kratek uvod zakaj je pokerpro team sploh obstal:
    S Pjerom sma želela predstaviti določene posameznike, ki so uspeli v Sloveniji v pokru............. da dejansko obstajajo igralci v Sloveniji ki igrajo full time poker in uživajo v tem in da dokažemo da to ni čistokrvni gambling. S tem tudi pobliže seznanimo posameznike, kdo so ti igralci, iz kje prihajajo itd. Plus določeni začetniki si zato mogoče lažje postovaijo cilj in postanejo bolj motivirani.
    V zameno za to, se nebi pisale nobene pogodbe itd (saj nismo reg. podjetje in tudi če bi bili, jo nebi sestavili). Ponudimo jim pač določene bonitete v smislu višjega rakebacka, bonusov, finančnih posojil, usluge, brezplačna pokerpro oblačila itd. Tako da seveda če jim ponujamo vse to v zameno pričakujemo da nas vsaj promovirajo oz. igrajo prek nas. Četudi določeni vseeno ne.
    Ker je pač razlika v kakovosti igralcev in njihovih rezultatov prevelika in dejansko določeni sploh niso profesionalni igralci, smo razdelili pokerpro team v 3 skupine, PokerProji, semiproji in juniorji (ti so kasneje izpadli). Določeni so napredovali, določene smo umaknili.
    Mi nismo nobenemu postavili pogoje oz. mu rekli, zdaj pa ti predstavlaš našo stran in glej da se boš korektno obnašal itd. Mi smo pač odločili za posameznika zaradi določenih razlogov in ga vprašali če ga lahko objavimo v pokerpro team, kjer bo dobil določene bonitete. So tudi igralci ki niso želeli biti javno izpostavljeni, vendar še vseeno prejmejo naše bonitete tudi če niso v pokerpro teamu.
    In tako kot dosti stvari na pokerpro strani, je tudi ta zadeva (team pokerpro) prišla do tega, da je brezvze da nadaljujemo s tem, da uporabniki nimajo kaj od njih, da pokerpro sprejme kogarkoli itd., da ni osveženo, da ni dobro preverjena njihova verodostojnost itd. Itak da je najlažje kritizirati sploh ko enkrat pride do "škandala". Pol so itak vsi brihtni, nobenga pa ni da bi poslal mail pa napisu, js bi pa pr npr. pokerpro teamu to pa to naredu, pa mogoče s tem izboljšal to pa, pat...kaj pravite? - Tega ni.
    Tko da boma jutr mela s Pjerom sestank in mu bom predlagal da umaknemo celotno pokerpro team podstran. Men se enostavno neda več brat takšnih komentarjev po vsem tem kar smo nardil s pokerpro teamom. Ker je samo vprašanje časa, ko bo spet določen član pokerpro teama "zajebu" in se bo spet začel špukat po pokerpro vodstvu kako smo mi odgovorni za njihova dejanja. Ne hvala, nerabmo to.

    Comment


    • Pokerpro je pač biznis in mislim da ne bi nič škodilo ugledu sitea če bi skrbniki priznali, da so tudi sami odgovorni. Saj dejansko niste, ane, ampak vseskozi imam občutek da je tistale pokerpro team sekcija precej švoh, seveda ne zaradi svojih članov ampak ker ni ravno nekaj ažurna. Morda bi bilo dobro, če bi opise kdaj posodobili, dopisali kakšne zanimivosti iz življenja pokerprojev in to potem bumpali na forumu v stilu novičk. To bi po mojem mnenju hitro prineslo tudi rezultate v smeri "pucanja" članov, ki si naziva (avatarčka, ki BTW-definitivno predstavlja nek status zaupanja) ne zaslužijo več.
      "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

      Comment


      • mongo wrote:
        Še nekaj..Vladotu dajte regres, da bo začel spet videe snemati..to je ena od stvari, s katere prenehanjem, so uporabniki foruma veliko izgubili..

        najbolj, če ne edina pametna od vseh 154 postov v tej temi...
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • Še nekaj..Vladotu dajte regres, da bo začel spet videe snemati..to je ena od stvari, s katere prenehanjem, so uporabniki foruma veliko izgubili..
          Jst tut tak pravim.

          Comment


          • aja...zakaj bi si pa sploh želel bit v pokerpro team-u...so kakšne koristi razen bildanja ega...da sajt več % na flopu...?
            pa da ne bo kdo mislu da jih dajem v nič, samo naglas razmišljam...
            edin plus je samotrženje za couching ure...
            zdej.., če bi bil pa konc leta za pokerproteam organiziran kakšen žur v erotic-house-u v gradcu, potem pa skrekam tisto stran pa si nabijem 100 avatarjev gor...
            The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

            Comment


            • Vule wrote:
              Pol so itak vsi brihtni, nobenga pa ni da bi poslal mail pa napisu, js bi pa pr npr. pokerpro teamu to pa to naredu, pa mogoče s tem izboljšal to pa, pat...kaj pravite? - Tega ni.
              Tko da boma jutr mela s Pjerom sestank in mu bom predlagal da umaknemo celotno pokerpro team podstran. Men se enostavno neda več brat takšnih komentarjev po vsem tem kar smo nardil s pokerpro teamom. Ker je samo vprašanje časa, ko bo spet določen član pokerpro teama "zajebu" in se bo spet začel špukat po pokerpro vodstvu kako smo mi odgovorni za njihova dejanja. Ne hvala, nerabmo to.
              1.V prejšnjem postu sem dal dve ideji za izboljšanje..
              2. Upal sem, da bo moj post pripomogel k dodajanju zadev, ne pa ukinjanju..
              Pol ure sem tipkaril post in s tem Hune, Slovane in Germane prikrajšal za dobiček, na koncu pa dobim tole..

              Comment


              • vule
                ne vem kaj tolko branis, ker nihce tolko ne napada. kukr sm jst dojel noben nima nc proti ustroju strani, mogoce je treba sam manjse modifikacije narest. pa noben ne prcakuje od vas da ste cel Veliki Brat na tem forumu, ampak odziv mora bit. Kritika ne pomen obtožbe, ampak drugačen pogled na določeno stvar in predlog za spremembo.
                drugace pa mislim da je ta tema vseno konstruktivna in da bomo presli to oviro

                Comment


                • Se strinjam s sleepyidiotovimi, xsuperslidex@gmail.comovimi(đizs), J-kobovim in mongotovim prispevkom. Priporočam, da si jih vsi člani foruma in predvsem PP ekipe preberejo.
                  Jaz sem začel s kritiziranjem Pajka, zato bom samo razjasnil, da se strinjam, da bi bila narejena škoda forumu če bi on nehal pisat, ker je eden od redkih projev, ki sploh pišejo in podajo vsakič dobro, pravo, strokovno mnenje o naprimer nekem handu/poker problemu. Skratka, tip je stručko in bi si ga res lahko glede prispevanja forumu marsikateri vzeli za zgled. Ampak, se najdejo tudi Pajkovi odgovori, kot je tist njegov "da pojma nimam in samo drek mešam" na prejšnji strani, ki se mi ne zdijo primerni in me motijo. O ostali ekipi z nekaj izjemami pa sploh nič ne vem. Kaj nej rečem, rad bi jih spoznal . Rad bi videl njihove strokovne prispevke. Rad bi videl kako kakšen pro pokritizira igro nejca1805 v nekem dotičnem handu :lol:. Smo v forumu Komentarji, Pohvale in Pritožbe in to sem pač naredil, tako da se mi ne zdi kul da se me zato nekdo pošilje v kurac, kot je to zgoraj naredil idl3r.
                  PokerPro -v DRUŽBI najboljših

                  Comment


                  • biaggo wrote:
                    zdej.., če bi bil pa konc leta za pokerproteam organiziran kakšen žur v erotic-house-u v gradcu, potem pa skrekam tisto stran pa si nabijem 100 avatarjev gor...
                    Pa ne, da si šel tiste tranny-je sprobat

                    Comment


                    • mongo wrote: [quote=biaggo]
                      zdej.., če bi bil pa konc leta za pokerproteam organiziran kakšen žur v erotic-house-u v gradcu, potem pa skrekam tisto stran pa si nabijem 100 avatarjev gor...
                      Pa ne, da si šel tiste tranny-je sprobat
                      a jebiga, sam enkrat se živi...
                      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                      Comment


                      • xsuperslidex@gmail.com wrote: vule
                        ne vem kaj tolko branis, ker nihce tolko ne napada. kukr sm jst dojel noben nima nc proti ustroju strani, mogoce je treba sam manjse modifikacije narest. pa noben ne prcakuje od vas da ste cel Veliki Brat na tem forumu, ampak odziv mora bit. Kritika ne pomen obtožbe, ampak drugačen pogled na določeno stvar in predlog za spremembo.
                        drugace pa mislim da je ta tema vseno konstruktivna in da bomo presli to oviro
                        +1

                        Comment


                        • biaggo wrote: [quote=mongo][quote=biaggo]
                          zdej.., če bi bil pa konc leta za pokerproteam organiziran kakšen žur v erotic-house-u v gradcu, potem pa skrekam tisto stran pa si nabijem 100 avatarjev gor...
                          Pa ne, da si šel tiste tranny-je sprobat
                          a jebiga, sam enkrat se živi...
                          My man!

                          Comment


                          • xsuperslidex@gmail.com wrote:
                            * CoreySteel, s tvojim odgovorom ni nc narobe, ce si seveda navaden clan foruma, zame pa predstavljas poker pro, in nacin na kakrsen si repliceral pac ni bil tak, da bi to sirilo dobro reklamo. po pravici povedano sm pricakoval da se boste skupnosti opravicili za lapsus in poskrbeli za izboljšanja, predvsem sem to pricakoval od pjera kot najvidnejsga predstavnika seveda z vaso pomocjo ( se strinjam da ne morete vedeti kdo bo kaj uspicil, lahko pa zmanjsate verjetnost da bo oseba, ki jo izberete to naredila)
                            Hmm... Ne vem čist točno kaj ste vidl in prebral v mojih postih, ampak res nism mislil nič "hudega"
                            Kar se tiče verjetnosti... 39 članov teama in 1 problem... Men se zdi to kar kul razmerje
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • Biti v pokerpro ekipi je cast in ne ravno neko hudo okoriscanje z tem statusom, ker roko na srce za tisto pokerpro majico in par bonitet je projem v financnem smislu vseeno. Ampak so vseeno v ekipi.. zakaj ? Zato kot sem ze reku jim je v cast ... In da se sedaj uvede to, da morajo postat, updatat svoj status in deliti vsako malenkost z sirso javnostjo naredi zadevo nevsecno in za nekatere mocno nadlezno. Saj konec koncev niso placani, kot so to recimo FTP in PS proji. Kar proji iz pokerpro.si objavijo oz komentirajo je odvisno od njihove volje in eni jo imajo vec,drugi manj. Nasploh, da bi Pjer in Vule hotela projem dati obveznosti, bi jih tudi morala primerno nagraditi, kar pa pomojem ni izvedljivo, saj vecina projev je na takem nivoju, da jim ne mores dat lizike in kilo cukra v zameno za njihove usluge, ampak bi bili ze potrebni konkretni denarci... Ce si jih lahko pokerpro prvosci pa vesta samo njegova sefa.Samo po mojem mnenju za to ni potrebe, ker kar nekaj projev svojevoljno pise blog in obcasno napise kaksen dober komentar tudi kaksnemu zacetniku.
                              Sicer res, da je pokerpro.si biznis ampak lahko povem da sem bil od Vuleta in Pjera delezen vec kot samo nekega izkljucno poslovnega odnosa,kar je prava redkost za tako velik affilate kot je to pokerpro.si
                              Tisti, ki pa bi radi pod vso silo odgovornost semiproja Alena zvalili na pokerpro se pa samo spomnite, da tudi veliko bolj znani pokerasi (ki so vezani z pogodbo)delajo napake (npr. Nick Grudzien aka Stoxtrader). Sicer pa v primeru, da je pokerpro odgovoren za svojo pro in semipro ekipo, se poraja vrasanje kje se ta odgovornost neha ? Zdj bo naprimer Tom Dwan ki je pro v fulltilt ekipi zbil enga pesca in pobegnil iz kraja nesrece, z tem za seboj potegnil cel Fulltilt ? Seveda ne in ga bi pri FTP verjetno odpustili (ravn tako je pokepro odstranil semiproja Alena iz ekipe),toda nobeden ne bi Fulltiltu ocital, ces kaksnega cloveka so sprejeli v ekipo, ki nima niti toliko morale, da bi se ustavil in pomagal zbitemu pescu, ker je to seveda nemogoce predvidet oziroma vedet... Pa treba je vedet, da pokerpro ne sklepa pogodb z svojimi clani, tako da jim res nimate kaj ocitat, saj so cloveka primerno njegovemu dejanju takoj odstranili iz ekipe.
                              In se 1x Pjer in Vule (sploh Vule) ne dopustita si, da vaju taki random komentarji, ki pjuvajo cez vajino delo prizadanejo. Saj fausija je slovenski nacionalni sport in verjamem, da vsakekega, ki je tako negativno nastrojen proti pokerproji muci zavist, spet drugi pa tavajo v imaginarnem svetu ko mislijo, da imajo administratorji cel dan na voljo da precekirajo vsal post vsakega clana in sploh izpolnijo vsake nerealne zelje slehernega clana.
                              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                              Comment


                              • @blueman: En te je mogu nekam poslat, si si kar zasluzu, pa vem da Pajk kot pokerpro noce delat zdrahe pa se men si mal pritisk dvignu z temi svojimi posti, kot da bi bral postanje Franca Rodeta, pa sem te jaz poslal tam kamor sem te. Zahteval si neke popolnoma nerealne stvari, kot je odgovarjanje pokerpro.si za svojga nepostenega clana, ker je seveda nemogoce vedet da bo to naredil... Kaj pa ves mogoce se jutri Pajku vtrga pa vzame stake in spizdi nekam (ja moznosti so 1:100000, ampak kot pokeras verjetno ves da se tako majhna moznost ni popolnoma zanemarljiva)
                                [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                                Comment

                                Working...
                                X