Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi pač ne gledamo na ta portal kot biznis (zgolj affiliate program) ampak skupnost, ki pomaga igralcem in tudi razvoju pokra v Sloveniji, ki je na nizkem nivoju v primerjvi z drugimi državami. Mogoče smo pa res naivni idealisti, ker bi radi tak portal. In seveda vemo da se pjer in vule in drugi trudijo in nismo nastrojeni proti pokerpro.si. Ne, imamo radi portal in ravno zaradi tega pišemo vse te dolge prispevke.

    Comment


    • Glej to da je pokerpro.si firma in se gre biznis je dejstvo, ki ga ne mores zanikat, ampak kot sem ze napisal so oni zraven ustvarili se celo skupnost in ponujajo mnogo vec kot en navaden affilate. In ne,ti nisi nek naivni idealist ampak si nerealen idealist, ce pricakujes take nemogoce stvari od pokerproja, kot so 100% predvidevanje prihodnosti vseh svojih pokerpro in semipro clanov. Nevem od kje si razbral, da si ti tisti ki je nastrojen proti pokerproju, ko sem te vec kot ocitno uvrstil med tiste vecne sanjace, ki imajo dokaj nerealna pricakovanja. Pa brez zamere.
      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

      Comment


      • ce pricakujes take nemogoce stvari od pokerproja, kot so 100% predvidevanje prihodnosti vseh svojih pokerpro in semipro clanov
        Ne pričakujem tega. Preberi prejšne poste uporabnikov.
        In ne,ti nisi nek naivni idealist ampak si nerealen idealist
        Hvala, men se zdi nerealno zelo subjektiven pojem. In tak portal kot ga mam jst v mislih, ni nemogoč in ta stran ima potencial za tak portal.

        Comment


        • Super! Ti kar nadaljuj z obracanjem besed in igranjem bebca, ki kao na razume stvari ki se ga ticejo. Si na dobri poti da izboljsas pokerpro in hkrati upam na se vec taksnih clanov,da bomo koncno na idilicnem portalu. Se odstranjujem iz teme, ker ti ocitno isces neke konflikte, ampak na tvojo zalost sem se taksnih razvad odvadil.
          [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

          Comment


          • NENENENE idl3r,poker strani pa res ne moreš povezovat z biznisom.
            Očitno imajo blueman in ostali prav in je v večini za ta škandal kriva pokerpro stran, če ne kar Pjer osebno ? Tudi kar se tiče selekcije pokerprojev mi je njegova modrost odprla oči in mislim, da mora pokerpro najet ekipo 4-5 ljudi kateri bodo redno kontrolirali, če "pokerproji" odigrajo dovolj handov, naredijo dovolj profita in pa postajo vsaj 150 kvalitetnih postov na mesec. Prav tako morata Pjer in Vule osebno spoznat vse pokerproji in ocenit, če so sposobni nekoga nategnit za €500.
            Ps. Iščem stejk nekje okoli $20k ( Vi dobite 90% profita ) nimam grafa ker se mi je disk včeraj skuril in pa, če gre karkoli narobe imate mojo POKERPRO besedo, da dobite denar nazaj, ko se vrnem iz tujine.
            Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

            Comment


            • kab00m98 wrote: NENENENE idl3r,poker strani pa res ne moreš povezovat z biznisom.
              Očitno imajo blueman in ostali prav in je v večini za ta škandal kriva pokerpro stran, če ne kar Pjer osebno ? Tudi kar se tiče selekcije pokerprojev mi je njegova modrost odprla oči in mislim, da mora pokerpro najet ekipo 4-5 ljudi kateri bodo redno kontrolirali, če "pokerproji" odigrajo dovolj handov, naredijo dovolj profita in pa postajo vsaj 150 kvalitetnih postov na mesec. Prav tako morata Pjer in Vule osebno spoznat vse pokerproji in ocenit, če so sposobni nekoga nategnit za €500.
              Ps. Iščem stejk nekje okoli $20k ( Vi dobite 90% profita ) nimam grafa ker se mi je disk včeraj skuril in pa, če gre karkoli narobe imate mojo POKERPRO besedo, da dobite denar nazaj, ko se vrnem iz tujine.
              V nasprotnem primeru seveda placa Pjer iz svojega zepa, ker seveda on nosi popolno odgovornost za vse pokeproteam clane. Kot dodatno ugodnost biti v pokeproekipi naj izpostavim primer ko te naprimer ustavi policaj zaradi divjanja v naselju z 120kmh. Pjer kot odgovoren za svoje clane placa kazen in Vule namesto tebe ponovno polaga izpit. Easy life
              EDIT: Aja ce se slucajno ne strinjate z mojim mislenjem, namesto da meni stisnete disagree button raje poiscite kaksen post Pjera ali Vuleta in to naredite tam, ker konec koncev sem tudi jaz clan semipro ekipe in za vse moje bedarije odgovarjata onadva
              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

              Comment


              • tok si se razpisu idler, zdej si pa spet največji otrok s tem postom nazaj, get a life. je pa res da ti je kab00m pomagal

                Comment


                • ali ni najbolje da umaknete ta post
                  dogovorila sta se za 15.7.
                  ali je res treba toliko brezveznih komentarjev.
                  ne bo drugega kot da boste jezni en na drugega .
                  ZBRIŠITE VSE SKUPAJ

                  Comment


                  • Vse skupaj izgleda kot borba PokerProjev in adminov proti uporabnikom foruma...
                    Noben ne pričakuje da bo stran prevzela odgovornost za povračilo sredstev. Vsem je jasno, da vsi delamo napake in da garantirat za nekoga je praktično nemogoče.
                    Vse kar po mojem mnenju uporabnik tega foruma pričakuje, je jasno stališče PokerPro ekipe in vodstva foruma do tega dogodka.
                    They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                    Comment


                    • actech wrote: Vse kar po mojem mnenju uporabnik tega foruma pričakuje, je jasno stališče PokerPro ekipe in vodstva foruma do tega dogodka.
                      Mislim da s tem, ko so Alanu status uzel ,je stališče vodstva jasno izraženo in res ne vem zakaj je treba tolk modrovat.
                      Jz sm pa iberžnik!

                      Comment


                      • Zelo težko je napisati konstruktivno kritiko ne da bi koga vsaj malo užalil. Uporabniki ne pravimo da je vse v kurcu, daleč od tega. Večina stvari teče dokaj utečeno brez večjih napak, ampak to je tudi za pričakovati od največjega poker foruma v Sloveniji.
                        V tej temi me malo moti ton vodilnih, glede na to da je več uporabnikov napisalo zelo podobne ugotovitve. Da po nepotrebnem ne mešam dodatnega dreka bom napisal osnovne predloge v primeru da SEMI in PRO team ostaja.
                        Vule je napisal da imajo te igralci določene ugodnosti, v zameno za ugodnosti katere jim nudite, pa morajo vsake 3 mesece poslati njihove poker rezultate, screen iz PT3 ali HM in njihove nicke na straneh kjer igrajo. Vodilni vodijo statistiko in se vsakih 12 msecev odločajo kdo ostaja v teamu in koga izbrisati. Vsak team ima določeno tudi maximalno število igralcev.
                        Igralci ki bi bili radi stake-ani morajo sami poročati javno na forumu kako je stake potekal, stakerji pa na koncu povejo svoje mnenje.
                        Tako da bo vse zabeleženo in dokaj transparentno, in se bodo lahko bodoči stake-arji lažje odločili koga stake-ati in za kakšne limite.
                        Zadeva je lahko zelo enostavna.
                        To je moj predlog glede Poker PRO in SEMI-PRO
                        P.S. Vse skupaj velja samo za online igralce. Če pokerpro sponzorira igralca A v live igri/turnirjih ni nobene potrebe da je igralec A član ekipe Poker PRO, ker se na forumu ne oglaša in ga velika večina od 4000 uporabnikov sploh ne pozna. Problem nastane kadar slučajno igralec A odigra kak turnir online in ima slabe rezultate, ki se jih da videti na nešteto tracking sites, in potem se 3950 uporabnikov ki tega igralca A ne pozna, sprašuje zakaj je v PRO teamu, če so online rezultati blago rečeno žalostni.

                        Comment


                        • Vule wrote: [quote=J-kob]Se pravi, tipo nardi dober rezultat in je sprejet v semipro doživotno?
                          Ne, tipo ni naredi dober rezultat ampak je naredu več dobrih rezultatov in je bil takrat aktiven član pokerpro foruma in je bil stejkan brez kakšrnih koli težav.
                          J-kob wrote: Pa ste kaj preverjali tekom tega leta in pol, če ima še vedno take dobre rezultate? Preverjali kaj se dogajalo ko je bil prejšnji neuspeli stejk, v katerem je bil vključen on kot semipro, ste se pozanimali kaj se je zgodilo? Verjetno je kdo od vodstva spremljal tisti stejk? Vas ni zanimalo kako gre vašemu članu? Če je upravičil svoj statsu?
                          Pa kva ti mislš d je v pokerproju 100 zaposlenih, od tega 2 redno updejtata mesečno njihove rezultate, jih kličejo 1xtedensko/mesečno, kako so, če so kej zaslužili in če so kak turnir zmagali. In če ne naredijo značajnega rezultata v naslednjih x mesecih jih skenslamo?! Ne, mi z vodstva nismo spremljali stake niti nismo bili obveščeni o kakšnem stejku. Verjel ali ne mi nismo vsak dan na forumu in prebiramo vsak post v katerem je omenjen oz. sodeluje naš pokerpro team član. Obstajajo še drugi projekti ter druge obvesnosti, katerim devamo večjo prioriteto.
                          Strinjam se da bi takšno ažurno vodenje statistike pokerpro tima osvežilo dejansko stanje in bi mogoče blo pravi način vodenja pokerpro tima, ampak tko kot sem prej omenil to zaenkrat ni mogoče.
                          Pa d vam dam kratek uvod zakaj je pokerpro team sploh obstal:
                          S Pjerom sma želela predstaviti določene posameznike, ki so uspeli v Sloveniji v pokru............. da dejansko obstajajo igralci v Sloveniji ki igrajo full time poker in uživajo v tem in da dokažemo da to ni čistokrvni gambling. S tem tudi pobliže seznanimo posameznike, kdo so ti igralci, iz kje prihajajo itd. Plus določeni začetniki si zato mogoče lažje postovaijo cilj in postanejo bolj motivirani.
                          V zameno za to, se nebi pisale nobene pogodbe itd (saj nismo reg. podjetje in tudi če bi bili, jo nebi sestavili). Ponudimo jim pač določene bonitete v smislu višjega rakebacka, bonusov, finančnih posojil, usluge, brezplačna pokerpro oblačila itd. Tako da seveda če jim ponujamo vse to v zameno pričakujemo da nas vsaj promovirajo oz. igrajo prek nas. Četudi določeni vseeno ne.
                          Ker je pač razlika v kakovosti igralcev in njihovih rezultatov prevelika in dejansko določeni sploh niso profesionalni igralci, smo razdelili pokerpro team v 3 skupine, PokerProji, semiproji in juniorji (ti so kasneje izpadli). Določeni so napredovali, določene smo umaknili.
                          Mi nismo nobenemu postavili pogoje oz. mu rekli, zdaj pa ti predstavlaš našo stran in glej da se boš korektno obnašal itd. Mi smo pač odločili za posameznika zaradi določenih razlogov in ga vprašali če ga lahko objavimo v pokerpro team, kjer bo dobil določene bonitete. So tudi igralci ki niso želeli biti javno izpostavljeni, vendar še vseeno prejmejo naše bonitete tudi če niso v pokerpro teamu.
                          In tako kot dosti stvari na pokerpro strani, je tudi ta zadeva (team pokerpro) prišla do tega, da je brezvze da nadaljujemo s tem, da uporabniki nimajo kaj od njih, da pokerpro sprejme kogarkoli itd., da ni osveženo, da ni dobro preverjena njihova verodostojnost itd. Itak da je najlažje kritizirati sploh ko enkrat pride do "škandala". Pol so itak vsi brihtni, nobenga pa ni da bi poslal mail pa napisu, js bi pa pr npr. pokerpro teamu to pa to naredu, pa mogoče s tem izboljšal to pa, pat...kaj pravite? - Tega ni.
                          Tko da boma jutr mela s Pjerom sestank in mu bom predlagal da umaknemo celotno pokerpro team podstran. Men se enostavno neda več brat takšnih komentarjev po vsem tem kar smo nardil s pokerpro teamom. Ker je samo vprašanje časa, ko bo spet določen član pokerpro teama "zajebu" in se bo spet začel špukat po pokerpro vodstvu kako smo mi odgovorni za njihova dejanja. Ne hvala, nerabmo to.
                          Zakaj vedno odgovarjate tko, da se morate znest na to kar nekdo (jaz v tem primeru) napiše, nato pa na koncu napišete, da se strinjate, da bi bila potrebno bolj ažurno vodenje statistike? Lahko poveš na manj "napadalen" način, v smislu "se strinjam da bi bilo potrebno bolj ažurno vodenje statistike, ampak glede na število zaposlenih in njihove obveznosti to zaenkrat ni mogoče". Ali moraš vedno prej nekoga mal dol potisnt pa mu pokazat, da je njegovo razmišljanje debilno?
                          In ja, oprosti, meni se zdi, da so nekateri od adminov tu vsak dan na forumu, in vsak dan postajo po različnih temah, se pa opravičujem če nihče od vas ni spremljal tistega stejka. Drugače pa tako kot je atomska mravlja reku, in kot sem sam reku (ponavljam: ne rabiš intervjujev, hišnih preiskav, detektorjev laži, dnevnih javljanj, etc etc) kot pogoj za v ekipo bi se postavilo določene pogoje, recimo updejti glede pokra enkrat na pol leta. In nikakor nisem mislil, da če ima nekdo slabe rezultate, da ga kar skenslate. Verjamem, da imajo tudi vsi dobri igralci obdobja, ko jim nič ne laufa, pa so še vseeno dobri.
                          idl3r: ti si pa kekec, oprosti izrazu. nekaj posplošuješ in praviš, da folk zahteva, da pokerpro 100% prepreči take situacije, ko JE ŽE PAR STRANI JASNO, da se je tudi "skupnost" zavedla, da to ni mogoče in je bilo podanih kar nekaj (verjamem, da povsem dobronamernih) predlogov, kako celotno zadevo izboljšati in možnosti takih stvari kar najbolj omejiti.

                          Comment


                          • Čtivo,ki se lahk postavi ob bok legendi A.Fordu,jest pa sem že mislu uletet u kiosk in prašat če majo kej nouga--hvala vam-Pokerpro forewer.
                            V življenju nasploh vsakodnevno naletimo na težave,steze so zavite in slabo vzdrževane,na nas pa je kako jih zvozimo.Tudi sam sem bil nekajkrat nategnjen tuki,a samo za tolko cekinov,ki sem jih z lahkoto pogrešal,tak da ......... .
                            Iz napak naj bi se nekej naučil,eni se ne bomo nkol.
                            P:S---odklanjam regres
                            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                            Comment


                            • Vule, pa da ne bo pomote, vajin namen se mi zdi dober, plemenit in hvalevreden! Sploh o Pjeru sam nimam niti ene slabe besede, glede na to koliko truda in časa je on vložil vame (iz svoje dobre volje in ne iz kakšne potrebe), tudi kot pravim, jaz nisem rekel, da ste vi krivi za nastalo situacijo, daleč od tega. Konec koncev tudi sam nisem bil oškodovan, niti nimam kakršnihkoli slabih izkušenj tu gor, se mi pa zdi, da sem (kot član te skupnosti) upravičen, da izrazim svoje mnenje in z predlogi poskusim vsaj malček pomagati narediti to stran še boljšo.

                              Comment


                              • Kok ste hecni a veste kok dnarja zaslužijo določeni posamzniki v poker pro teamu, sej se ti bo sam v glavo smeju če boš reku da zahtevaš njehove grafe na 3 mesce. Oni niso tam na strani zarad sebe ampak zarad vas, še posebaj začetnikov. Kaj bo začetnika bol motiviralo kot da gre brati team pokerpro intervjuje in vidi kaki dnarji se obračajo (tud mene vem da je to dost imresioniral ko sem začel s pokrom). Tko da vsak pokerpro, ki kaj napiše je to čist njegova volja še najbol izrazit je Pajk potem pa še wonderkid, kab00m in Kosec. Pač tud pr pokru pride do evolucije, enkrat nehaš tok po forumih postat (tud Dwan in Raptor sta včasih na polno postala na 2p2 sam pač višje kot si bol se ti spremenijo prioritete) in ker je pokerpro več al manj community na prostovoljni bazi težko karkol nardiš proti temu oziroma sploh probat bi bila verjetno žaljivka dostim v teamu.
                                Aja pa najbol očiten primer evolucije je pa r0k model je včasih vsak dan pospemu forum ampak, ko se je končno na small stakes premaknu se je pa kr mal umiril .

                                Comment

                                Working...
                                X