Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kolikor se čist na hitro razbere je jasno, da ima tip težave sam s sabo, svojo kontrolo in je zelo nezanesljiv. Predvidevam, da je zagonil svojega preveč, bi pa še igral in povrnil vse nazaj, pa ne more drugače, kot na tak način...

    Comment


    • #17
      wonderkid wrote: V zvezi s prejšnjim stejkom http://www.pokerpro.si/forum/viewtop...d=96538#p96538...to je poslal približno 2 meseca nazaj:
      [quote=AlenScorpio]Zdravo,
      sem bil skoraj prepričan da sem vam že javil da je projekt busto, saj sem se za nekaj mesecev "odstranil" iz sveta online-a. Glede tega kako naprej pa nisem nič pisal, ker sem računal na en večji priliv ki pa je splaval po vodi...hotel sem namreč "presenetiti" z reloadom oz. 1/2 povračilom stake-a, kar sem že v začetki temi omenjal kot možnost. Tega se še vedno držim in me lahko držite za besedo ko bo stvar tako daleč pa se bomo tudi dogovorili za katero opcijo ste bolj zainteresirani!
      Sicer mi je žal, da je projekt končal (tudi potekal) tako kot je, ampak nikakor ne morem verjeti v kakem downswingu in tiltu sem se znašel...morem pa povedat da sem vseeno igral svojo igro naprej, vendar nikakor ni šlo preko MTT variance moja edina napaka je bila proti koncu, ko se nisem povsem držal brm-ja...zato bom tudi držal svojo besedo glede reloada oz. povračila stake-a.
      V upanju da se čimprej znova slišimo Vas lepo pozdravljam
      jaz pa sem skoraj prepričan,da majo limone,paradajzi in lubenice res ubijalsko varianco..
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #18
        Na videz ga poznam, deluje vredu, tudi nič slabega nism o njemu slišal prej, razen do zdaj. Je pa žalostno vse skupaj
        play wit heart not wit ego

        Comment


        • #19
          Uf, tole je res zalostno, mi je pa blo takoj jasno ko je zbrisal topic v katerem je dal ponudbo, da nekaj smrdi.
          Res groza kaj vse prihaja na plano zadnje case, primer headacha s hrvaskega pokerpro
          http://www.pokerpro.com.hr/forum/viewtopic.php?id=6351
          kadar gre za stake vreden vec kot 1k je po moje srecanje v zivo obvezno, sej Slovenija tut ni tolk
          velika, da se ne bi mogli srecat, sploh zdej ko mamo avtoceste.
          Skoda res, upam da se cimprej javi, in to javno, da ohrani vsaj malo cloveskega dostojanstva, ker skrivanje
          po misjih luknjah mu definitivno ne bo pomagalo.

          Comment


          • #20
            Jaz tudi poznam Alena - daj javi se, pa uredi zadevo z azo-tom.
            Četudi si trenutno busto, mislim, da bo azo tako razumen, da bo znal počakati nekaj časa, da mu denar vrneš.
            Glede na njegove rezultate v pokru mu to niti ne bi smelo predstavljati večjega problema.
            S tem si boš povrnil ugled ( no stake-a verjetno niti od daleč ne boš več videl kar nekaj časa)
            in tudi ostali poker igralci, ki so že kdaj bili busto, mislim, da te ne bodo obtoževali preveč.
            Da pa se skrivaš - ej tole pa nikamor ne vodi. Kot bi imel namen ukrasti 1k€ in se potem skriti.
            When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

            Comment


            • #21
              js sm ga tudi stejknu za 1.5k s še tremi člani foruma, kar je zneslo 4k$. To je bilo junija lani. Stake je šou v 3 pm. Pred tem pa kolkor vem je imel uspešen stejk tukaj na forumu, zato sem se takrat tudi odloču da ga stejknem.
              Zgleda da ima tip probleme s samokontrolo, ker je napisal da proti koncu ni upošteval BRMja (marca 2011 sem dobil isto sporočilo kot wonderkid zgoraj). Prav tako ni nič sporočal med stejkom kakšno je stanje, kako mu gre,itd. V glavnem totalno neresen.

              Comment


              • #22
                WinningStreak wrote: Jaz tudi poznam Alena - daj javi se, pa uredi zadevo z azo-tom.
                Četudi si trenutno busto, mislim, da bo azo tako razumen, da bo znal počakati nekaj časa, da mu denar vrneš.
                Glede na njegove rezultate v pokru mu to niti ne bi smelo predstavljati večjega problema.
                S tem si boš povrnil ugled ( no stake-a verjetno niti od daleč ne boš več videl kar nekaj časa)
                in tudi ostali poker igralci, ki so že kdaj bili busto, mislim, da te ne bodo obtoževali preveč.
                Da pa se skrivaš - ej tole pa nikamor ne vodi. Kot bi imel namen ukrasti 1k€ in se potem skriti.
                se strinjam. tudi jaz ga na videz poznam in vem, da je dober igralec, ki ima pa ocitno tezave izven igre (BRM, tilt...). Problem je tudi ta, da je navajen zmagovati in ga zato porazi še bolj spodnesejo+ tezko mu je zaceti z nule,ko je enkrat ze zmagoval turnirje vecje kot 1000EUR

                Comment


                • #23
                  očitno mu je težko igrati tudi,ko dobi stake,za katerega bi pol igralcev ubijalo..
                  dober igralec brez brmja in tilt kontrole je pa podobno kot največji jebač brez kurca..
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #24
                    nejc1805 wrote: dober igralec brez brmja in tilt kontrole je pa podobno kot največji jebač brez kurca..
                    hahahahahahahhahaha
                    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                    Comment


                    • #25
                      nejc...... hahahahahaha kera huda analogija

                      Comment


                      • #26
                        Ban iz foruma, ban iz ekipe in blacklista tudi na offline sceni.

                        Comment


                        • #27
                          Po prebranem razumem, da je Alen dober igralec, ki pa ima težave sam s sabo. Žal ga to ne rešuje odgovornosti. Ker sem sam precej nemočen v temu, vas prosim za pomoč. Osebno se mi ne gre za 1000€ vendar bi Alenu rad jasno dal vedet da se to ne dela. Da to dokažem, bom njegovo vračilo v celoti potalal med ljudi ki pred karitasom čakajo v vrsti za moko in sladkor.

                          V kolikor torej pritisnete nanj, ne pomagate meni ampak tistim ki denar resnično potrebujejo.

                          Comment


                          • #28
                            Torej potrebujem čimveč nasvetov kaj naj naredim, glede na to da se mi ne oglasi.
                            1. Spamam njegov FB? (ga ima kdo za prijatelja, lahko objavite tam link do te teme?) [/*]
                            2. Kličem njegove starše? (zna kdo najti točno številko?)[/*]
                            3. Pišem na stars/moneybookers da javim da je scamer?[/*]
                            4. Prijavim na policijo?[/*]
                            5. Objavim tu relevantne telefonske šteivlke in mu vsak pošlje sms? [/*]


                            Ker mu še zmeraj ne želim prtisika, ki ga zgornje alineje prinašajo, bi vas prosil (če ima kdo kontakt z njim, meni se ne javi žal), da ga posvari da je boljše da se javi in se o zadevi pogovorimo.
                            Kaj bi lahko še dodal v seznam?

                            Comment


                            • #29
                              oči so se mi zarosile .. azo zdaj bi te kr objel :P ,hugeee respect!
                              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                              Comment


                              • #30
                                Verjetno ima kot član PokerPro ekipe kakšne obveznosti..... Verjamem da bodo Pjer in ostali ta primer rešili.
                                They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                                Comment

                                Working...
                                X