Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    tud jaz sem lolek,sem mislo da je Stars Nickname :lol: :P
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #62
      azo wrote: [quote=aleshovsky][quote=azo]Po prebranem razumem, da je Alen dober igralec, ki pa ima težave sam s sabo. Žal ga to ne rešuje odgovornosti. Ker sem sam precej nemočen v temu, vas prosim za pomoč. Osebno se mi ne gre za 1000€ vendar bi Alenu rad jasno dal vedet da se to ne dela. Da to dokažem, bom njegovo vračilo v celoti potalal med ljudi ki pred karitasom čakajo v vrsti za moko in sladkor.

      V kolikor torej pritisnete nanj, ne pomagate meni ampak tistim ki denar resnično potrebujejo.
      če bos to naredo bojo črni že meli čago, naši pa itak nebojo nič dobli- ali pa kolko tolko naši
      kdo so naši?
      smučarji janezi
      nemoj da ides mojom ulicom!!

      Comment


      • #63
        Zdravo,
        javne teme sicer sploh nisem bral, ker me mnenje nevpletenih in tistih ki me ne poznajo sploh ne zanima tak da če je blo tam kaj določenega zapisanega se zdaj ne bom na to oziral v tem msg-u.
        glede stake-a je tako, da je po igri ki je bla v okviru le-tega na računu ostalo še približno 510$...to je bilo v četrtek in sem se odločil da vzamem petek prost ker sem že malce tiltal zaradi vseh crackov. Ves vikend sem nato bil na raznih žurih zato nisem poročal, pri sebi pa od sobote dalje tudi nisem imel telefona zato se nisem javljal - ni imelo to nobene povezave s tem da bi se želel potuhniti.
        glede preostalega stake-a sem te želel kontaktirati v ponedeljek da se odločima skupaj kako naprej (sam sem hoto predlagat da igram 9-man kjer je manjša varianca dokler se ne dvignem nazaj)
        glede nedeljske igre pa seveda nimam nobenega opravičila...niti nisem 100% če sem sploh igral jaz ali ne, ker se je vse dogajalo na še enem žuru in popolnoma garantiram za povračilo tistih sredstev iz lastnega žepa!!! In upam da boma prišla do dogovora ki bo čimbolj odgovarjal tebi!
        če povzamem vse skupaj, se predobro zavedam kako je vse skupaj zgledlo...na forumu me nihče ne pozna res dobro osebno da bi lahko jamčil zame, ampak verjemi da nisem nikakor nepošten človek kakor sem izpado...iskreno se opravičujem še enkrat in upam da boma uredila zadevo kot se spodobi!
        Lp

        Comment


        • #64
          "prejšnja objava je moje spročilo poslano Azo-tu" in ga objavljam javno saj ne mislim po forumu z vsakim posameznikom razglabljat o tem...
          prebral sem samo prvi post in tudi berem temo samo od tukaj naprej, ker sem že predolgo prisoten na forumu da si predstavljam kaj vse je bilo zapisano vmes...

          Comment


          • #65
            :/
            They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

            Comment


            • #66
              AlenScorpio wrote:
              prebral sem samo prvi post in tudi berem temo samo od tukaj naprej, ker sem že predolgo prisoten na forumu da si predstavljam kaj vse je bilo zapisano vmes...
              raje preber, da boš videl kok skuliranega tipa si mel za stejkerja. azo respekt

              Comment


              • #67
                http://24ur.com/novice/slovenija/kru...e-mihaele.html
                moj predlog kam nakazi denar ce mas res namen dat v dobrodelne namene

                Comment


                • #68
                  rim wrote: [quote=AlenScorpio]
                  prebral sem samo prvi post in tudi berem temo samo od tukaj naprej, ker sem že predolgo prisoten na forumu da si predstavljam kaj vse je bilo zapisano vmes...
                  raje preber, da boš videl kok skuliranega tipa si mel za stejkerja. azo respekt
                  brez skrbi,da je prebral 3x nazaj in naprej..
                  lahko bi na forumu meli še večkrat različne dobrodelne akcije in pa enkrat letno neko srečanje,da se ga malo napijemo,podružimo pa kako o utg plus ena in bubblu rečemo..
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #69
                    nejc1805 wrote:
                    lahko bi na forumu meli še večkrat različne dobrodelne akcije in pa enkrat letno neko srečanje,da se ga malo napijemo,podružimo pa kako o utg plus ena in bubblu rečemo..
                    Za mojo hčerko ste na tem forumu že tud zbiral morm pa povedat, da žal tud jz takrat nism dobu usega denarja, ker je šef enga drugega (bivšega) foruma preprosto vzel 200 € in sicer oblubu, da jih bo nakazal naknadno ampak po skoraj enem letu tega dnarja jz še nism vidu. Zdej mu menda en pokerklub u Hrastniku laufa pa bi človek pričakoval da je iz krize in da se bo spomnu svojih dolgov....
                    Jz sm pa iberžnik!

                    Comment


                    • #70
                      brez besed oz. how low can they go.. :/
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • #71
                        Mutzyy wrote:
                        Za mojo hčerko ste na tem forumu že tud zbiral morm pa povedat, da žal tud jz takrat nism dobu usega denarja, ker je šef enga drugega (bivšega) foruma preprosto vzel 200 € in sicer oblubu, da jih bo nakazal naknadno ampak po skoraj enem letu tega dnarja jz še nism vidu. Zdej mu menda en pokerklub u Hrastniku laufa pa bi človek pričakoval da je iz krize in da se bo spomnu svojih dolgov....
                        omg zdejle zvem da moj denar ni romal v prave roke :/ to pa je res nizje od Mrtvega morja v Jordaniji.
                        proklete gnilobe gnile da jih ni sram oz ga sram. :/ pa tako pozitivno je zgledalo na tisti festi, ampak kjer je dnar ocitno morjo bit mucke, ampak za 200 eur se takole prodat, zalostno si bom se mal sposodu azota. :/
                        azo wrote: je denar res vec vreden kot dober cloveski odnos? Se vam zdi da ste lahko z takim početjem v življenju srečni?

                        Comment


                        • #72
                          mene s sporocilom nisi kupu, ker mi je blo takoj jasno da nekaj skrivas, ker si takoj ko se ti je azo javil da te stejka, zbrisal topic o stejkanju, kar je jasno dalo vedeti da hoces nekaj skriti, da smrdi in da nimas ciste vesti glede stejka, javu
                          si se pa tudi sele ko si vidu da ti bodo stopli na prste, mogu sem podat svoje mnenje ceprav se strinjam z Alenom da sem nerelevantna oseba in se me to ne tice, se boste ze zmenli tak da bo prav,
                          na konc koncov je to sam dnar :|

                          Comment


                          • #73
                            Model je mojster izgovorov. Čez vikend je igral poker (dopušča možnost, da je igral na njegov račun nekdo drug ??!!). Bil je brez telefona, pa se ni mogel javiti sponzorju.
                            Za ponedeljek pa pravi:" Glede preostalega stake-a sem te želel kontaktirati v ponedeljek da se odločima skupaj kako naprej (sam sem hoto predlagat da igram 9-man kjer je manjša varianca dokler se ne dvignem nazaj." IN KAJ JE PREPREČILO TA PLEMENTI NAMEN, ki ga je imel v ponedeljek ? Telefon še kar ni delal ? To ostaja skrivnost.
                            Imam občutek, če se sponzor ne bi tukaj javil, da bi se model enostavno potuhnil. To dobro obvlada
                            saj je to že počel lani avgusta, ko je prevaral kar 3 sponzorje. Še do danes ni pojasnil, kam je
                            plasiral sredstva. In ali jih ima namen vsaj delno povrniti.

                            Comment


                            • #74
                              AlenScorpio: Rekel bom samo to... Si kazensko odgovoren, ker se nisi držal dogovora. In ja tudi ustni dogovor velja. In ja azo lahko zahteva nazaj vse!
                              Osebno se s tabo ne bi ukvarjal drugje kot na sodišču (podatkov o tebi je dovolj). Odvetnik pobere nekaj denarja od 1000€ stran (pa magari vse) sodne stroške boš pa itak pokril ti.

                              Comment


                              • #75
                                star amater wrote: Imam občutek, če se sponzor ne bi tukaj javil, da bi se model enostavno potuhnil. To dobro obvlada
                                saj je to že počel lani avgusta, ko je prevaral kar 3 sponzorje. Še do danes ni pojasnil, kam je
                                plasiral sredstva. In ali jih ima namen vsaj delno povrniti.
                                v ostalo se kot sem rekel ne bom spuščal...samo tole me pa res zanima če lahko definiraš!

                                Comment

                                Working...
                                X