Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Vsi, ki govorite v njegov bran, upam, da se zavedate, da njegovo pomanjkanje BRM in tilt kontrole, etc etc etc, niti za MALČEK ne opraviči tega kar je naredil, ker je to ne samo neodgovorno ampak tudi nespoštljivo, grdo, nezakonito in povsem neprimerno za nekoga, ki naj bi bil SEMIPRO na tem forumu.
    Jaz upam, da stvar dobi epilog, vsaj v tem smislu, da se on javi, pojasni zadevo in se začne vesti odgovorno.

    Comment


    • #32
      j-kob se popolnoma strinjam,skrajno nedopustno,neodgovorno ....
      za to ni opravicila
      lahk bi te vsaj obvestil-1000 e ni malo vsaj zame
      sigurn bi obvestil njegove starše

      Comment


      • #33
        Sam res, kak postaneš pokerpro, semipro etc.... ker nekdo ki je v tej kategoriji si RES ne more privoščit take pi*****je; semipro pa scammer, to ni lih fajn za forum, ker do zdaj kolk spremlam so vsi ki so v kategoriji projev bli korektni...če pol tak gledaš je bol azo semipro al pro kot pa ta scammer....

        Comment


        • #34
          azo wrote: Po prebranem razumem, da je Alen dober igralec, ki pa ima težave sam s sabo. Žal ga to ne rešuje odgovornosti. Ker sem sam precej nemočen v temu, vas prosim za pomoč. Osebno se mi ne gre za 1000€ vendar bi Alenu rad jasno dal vedet da se to ne dela. Da to dokažem, bom njegovo vračilo v celoti potalal med ljudi ki pred karitasom čakajo v vrsti za moko in sladkor.

          V kolikor torej pritisnete nanj, ne pomagate meni ampak tistim ki denar resnično potrebujejo.
          če bos to naredo bojo črni že meli čago, naši pa itak nebojo nič dobli- ali pa kolko tolko naši
          nemoj da ides mojom ulicom!!

          Comment


          • #35
            zakaj bi naj bil nemočen, kaj se je v kolumbijo skril?
            nemoj da ides mojom ulicom!!

            Comment


            • #36
              V končni fazi lahko investiraš v izterjavo nekaj denarja če misliš da se bo skrival. Tako ti bo edino vrnil in to z obrestmi. Za vsak teden skrivalnic 100€ in ko pride do 200% izterjava. To je to!

              Comment


              • #37
                Slovenski dario minieri

                Comment


                • #38
                  js sm mu zdej na FB pod chat prilepu link od teme in napisal, da določeni na forumu rabijo pojasnila glede tega

                  Comment


                  • #39
                    Kolikor vem, je imel/ima v Rogaški nek poker klub, tako da malo izbezaj kakšno informacijo od adminov tukaj (ki, mimogrede, ne vem zakaj ste tiho)..
                    Sicer pa kakor se ga spominjam, ne bi rekel, da je navaden prevarant..najbrž se je znašel v pizdi, pa ne ve, kaj in kako dalje..
                    Nikakor ne zagovarjam repa med noge, saj sem zaradi takih tudi sam v preteklosti popušil ogrooomno denarja, vem pa kako je, če se znajdeš v brezizhodni situaciji, pa obtičiš na mestu in ne narediš niti tisto najbolj potrebno..

                    Comment


                    • #40
                      model vas je nategnu boli njega k**** haha....nevem zakaj negreste do njega domov ce ga poznate pa se pogovorte znjemu u živo zgleda da ni vec aktiven na forumu

                      Comment


                      • #41
                        Na forumu je vsak dan prisoten, tudi meni je par dni nazaj na PM odgovoril takoj.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #42
                          CoreySteel wrote: Na forumu je vsak dan prisoten, tudi meni je par dni nazaj na PM odgovoril takoj.
                          Potem pa ga lahko prosiš, da pride sem pojasnit kako stvari stojijo, pa povej kaj ti bo napisu.

                          Comment


                          • #43
                            Predvidevam, da zdaj verjetno ne bo odpisal :P
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #44
                              Dans ko sm zutri najprej pogledu eno temo u poglavju staking...pa ko sm vidu da Alanscorpio prodaja deleže (stara tema z novim postomm) sm si najprej reku....u spet bo neki za investirat. No, zdej ko sm pa use prebral pa ne bi investiral vanjga niti pol p***e hladne vode
                              Kar se odgovornosti adminov tiče pa mislim da nimate prav....nimajo admini kej drugega za ukrepat ko da mu "čvorke" poberejo oziroma ga izključijo iz Pokerpro skupnosti po nekaj dneh (možnost da se oglasi mu je treba dat). Stejking pač visi na zaupanju - ne sam na tem forumu, tudi drugje je enako. sam do zdej nism mel nobenih problemov nikjer z nobenim - tudi mednarodno sem že stejkal pa je štimalo vse do zdaj (knock on wood). Je pa res, da je moj max stejk 200$ preprosto zaradi zmanjšanja rizika...
                              Jz sm pa iberžnik!

                              Comment


                              • #45
                                azo wrote: Za vse ostale pa vprasanje: je denar res vec vreden kot dober cloveski odnos? Se vam zdi da ste lahko z takim početjem v življenju srečni?
                                +10000000
                                letting the flop turn me the nutz river

                                Comment

                                Working...
                                X