Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

    Lep pozdrav,
    zadeva se bo mogoče obrnila v pozitivno smer, a ker me omenjeni ne kontaktira (pokerpro msg, telefonski klic, SMS), se čutim dolžan, da objaivm opozorilo drugim članom foruma.
    Alanscorpio je dne 14.6 prosil za stake na MTT turnirjih. Citiram njegov msg:
    recimo da se dogovorima za volume:
    100x 45-man (7$)
    60x 180-man (7$)
    12x MTT (20$)
    nekako okvirno kar bi oddigral v teh dneh...znese vse skupaj 1360$.
    Ker se mi je zdel zaupanja vreden (med drugim je tudi v seznamu zaupljivih na pokerpro) in ker sam nimam časa igrati v tem obdobju, se mi je zdelo OK da ga stakam.
    Po tem ko sem mu poslal 1kE na MB, je izbrisal temo na pokepro forumu in se malce potuhnil. Zmenjena sva bila da igra čez vikend, v nedeljo pa na novo evaluirava situacijo. Ker se od včeraj ni javil, sem šel pogledat na pokerprolabs in videl da je ves denar iz staka spičil - igral je seveda tudi višje od dogovorjenega: 70$ buy ine, omaha in 215$ sunday milion. Sunday million je igral po tem, ko sem mu jaz poslal MSG na pokerpro, tako da sklepam da je MSG preprosto ignoriral - v nasprotem primeru bi mu seveda rekel naj denar vrne.
    Razumem, da ljudje delajo napake in Alena ne zelim blatit (zato tudi ne objavljam njegovega SN-ja za katerega me je prosil da ostane tajni). Pričakujem le, da prekineva stake in denar tudi vrne.
    Če ima kdo od vas predlog kaj naj naredim v tej situaciji naj prosim predlaga.
    Za vse ostale pa vprasanje: je denar res vec vreden kot dober cloveski odnos? Se vam zdi da ste lahko z takim početjem v življenju srečni?

  • #2
    verjemi da je denar več vreden..sploh ker je kontakt preko spleta in ne v živo...lepo spušijo denar in potem nikom ništa gredo dalje...
    sam vidiš kolk je takih primerov
    drugič naj naredi kontakt v živo in šele potem odloči za stejk..prvi vtis marsikaj pove o osebi..medtem ko preko neta zna usak glumit pajaca

    Comment


    • #3
      Samo nekaj... po brskanju skozi bazo uporabnikov sem z iskanjem *scorpio* našel samo tri zadetke:
      -AlenScorpio
      -scorpio
      -scorpio771
      Edini, ki najbolj ustreza tvojemu nicku ni AlanScorpio pač pa AlenScorpio. Je to to?

      Comment


      • #4
        ja to je mislil. Samo me pa čudi kako bi si SEMI poker pro igralc to dovolil

        Comment


        • #5
          jutr bo zbrisan....

          Comment


          • #6
            Mogoce je se boljse ce se mal pocaka in vidi kaj ima za povedat. Ce pa ignorira je pa skor boljs pustit na strani njegov info + podatek da je nezanesljiv. Pokerpro je precej rankirana stran iz googla in bi blo precej koristno ce bi lahko vsak videl svarilo....
            Brisanje paga bi mu skor koristlo v tem primeru....
            Govorim seveda v primeru da se nima namena oglasit in dogovorit o sporazumu...

            Comment


            • #7
              Ja pa dobro bi bilo, če se ne oglasi, da se ga nekako kontaktira (glede na to, da je pod semipro ekipo ste bili verjetno že kdaj prej v stiku z njim) in se ga osebno povpraša kako pa kaj. 1000€ ni malo denarja

              Comment


              • #8
                si ziher,da je to bil alen,da ni nekdo uporabil njegovih podatkov ?
                http://pokerprolabs.com/AlenScorpio/PokerStars
                poznam ga samo na videz,ampak mi je malo čudno,da bi on bil tega zmožn..hm...
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #9
                  Ja. Tega ne morem vedet. Govorila sva tudi po telefonu in mi ni zgledal nezanesljiv.
                  Kar se tice linka,je pa igral na drug SN (iz razlogov)

                  Comment


                  • #10
                    http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=3559
                    Že tlele se je čudn končal vse skupi.

                    Comment


                    • #11
                      ž na sliki zgleda čefur
                      In the poker game of life, women are the rake.

                      Comment


                      • #12

                        "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                        Comment


                        • #13
                          @azo
                          Zadnjič, ko si mi pisal na PM sem nato pisal tudi jaz njemu in mi je še isti dan odgovoril.
                          Sicer v stilu, da sta se vse zmenila in da stake poteka, oz nekaj v tem smislu.
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            V zvezi s prejšnjim stejkom http://www.pokerpro.si/forum/viewtop...d=96538#p96538...to je poslal približno 2 meseca nazaj:
                            AlenScorpio wrote: Zdravo,
                            sem bil skoraj prepričan da sem vam že javil da je projekt busto, saj sem se za nekaj mesecev "odstranil" iz sveta online-a. Glede tega kako naprej pa nisem nič pisal, ker sem računal na en večji priliv ki pa je splaval po vodi...hotel sem namreč "presenetiti" z reloadom oz. 1/2 povračilom stake-a, kar sem že v začetki temi omenjal kot možnost. Tega se še vedno držim in me lahko držite za besedo ko bo stvar tako daleč pa se bomo tudi dogovorili za katero opcijo ste bolj zainteresirani!
                            Sicer mi je žal, da je projekt končal (tudi potekal) tako kot je, ampak nikakor ne morem verjeti v kakem downswingu in tiltu sem se znašel...morem pa povedat da sem vseeno igral svojo igro naprej, vendar nikakor ni šlo preko MTT variance moja edina napaka je bila proti koncu, ko se nisem povsem držal brm-ja...zato bom tudi držal svojo besedo glede reloada oz. povračila stake-a.
                            V upanju da se čimprej znova slišimo Vas lepo pozdravljam

                            Comment


                            • #15
                              kokr se js prov spomnem je tale Alen lepo razbijal turnirje ampak mu je manjkala samokontrola in je ene parX tkole bustnu zard tilta

                              Comment

                              Working...
                              X