Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Če so doma v nekih normalnih odnosoih, klic staršev vedno najbolj zaleže

    Comment


    • #47
      Azo če ti bo kaj pomagal, maš par info na PM.
      lp
      Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

      Comment


      • #48
        Sem igral z njim od enih od pokeroom, pa je zgledal skuliran tip pač ne-zmožen tega. zato je vrjetno moral kr tiltnit ali pa pijan vse zagnal in spil ves keš ker je šou na višje limite en večer ko je z gaude prišo domo, pač kakor koli pomoje zdej grinda, ko budalo, ko se bo javil upajmo da bo imel keš !
        Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

        Comment


        • #49
          in zakaj se njegov SN še ni objavil?
          <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

          Comment


          • #50
            drama :|
            ..........
            ... mrzle noge!

            Comment


            • #51

              Comment


              • #52
                Ni mi tut jasno zakaj pri prejšnem stejku ni noben povedu da je bil neresen in da je vse padlo u vodo. Pa tm je blo 3.5k $!!!
                They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                Comment


                • #53
                  očitno on lima minuske

                  Comment


                  • #54
                    kotnikdenis wrote: Sem igral z njim od enih od pokeroom, pa je zgledal skuliran tip pač ne-zmožen tega. zato je vrjetno moral kr tiltnit ali pa pijan vse zagnal in spil ves keš ker je šou na višje limite en večer ko je z gaude prišo domo
                    Kar je tut OK. Nikjer nisem grozil z nicemer, ko sem ga stakal sem mu se rekel "upam da te med igro ne bo titalo, saj je samo denar." Rekel sem mu tudi da namesto 60/40 narediva 50/50 v upanju da ne bo spewal in bo posten do mene. Obljubil mi je da nebo spewal, ker bi ga pekla vest spewat na tuj denar.
                    Tako da res ne vidim razloga da ignorira moje klice, SMS-je in PM-je. To je tudi razlog da hočem denar nazaj - vse bi se dalo zmeniti ce bi me PM-jal povedal da je naredil napako in bi se o zadevi pogovorili.
                    Ker se se zmeraj ne javlja, se tudi jaz ne bom drzal dogovora da drzim njegov SN privatno. SN je |C@5HUNT€R|
                    Trenutno imam izpite in nimam energije se ubadat s tem, po izpitih pa bom probal dobiti njegove starse in bom javno objaivl se njegovo stevilko GSM.

                    Comment


                    • #55
                      Malce OT, ljudje za 300eur celo ubijajo dan danes http://24ur.com/novice/crna-kronika/...-v-litiji.html :/

                      Comment


                      • #56
                        Saj ne, da hočem izpasti lolek, ampak kaj je SN?
                        play wit heart not wit ego

                        Comment


                        • #57
                          aleshovsky wrote: [quote=azo]Po prebranem razumem, da je Alen dober igralec, ki pa ima težave sam s sabo. Žal ga to ne rešuje odgovornosti. Ker sem sam precej nemočen v temu, vas prosim za pomoč. Osebno se mi ne gre za 1000€ vendar bi Alenu rad jasno dal vedet da se to ne dela. Da to dokažem, bom njegovo vračilo v celoti potalal med ljudi ki pred karitasom čakajo v vrsti za moko in sladkor.

                          V kolikor torej pritisnete nanj, ne pomagate meni ampak tistim ki denar resnično potrebujejo.
                          če bos to naredo bojo črni že meli čago, naši pa itak nebojo nič dobli- ali pa kolko tolko naši
                          kdo so naši?

                          Comment


                          • #58
                            zelenizmaj wrote: Saj ne je, da hočem izpasti lolek, ampak kaj je SN?
                            http://pokerprolabs.com/%25257cC%252...57c/PokerStars
                            Kot kaze je danes celo igral neki...

                            Comment


                            • #59
                              azo wrote: Malce OT, ljudje za 300eur celo ubijajo dan danes http://24ur.com/novice/crna-kronika/...-v-litiji.html :/
                              A napeljujes na kaj?

                              Comment


                              • #60
                                zelenizmaj wrote: Saj ne, da hočem izpasti lolek, ampak kaj je SN?
                                ScreenName
                                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                                Comment

                                Working...
                                X