Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kady, Corey, Vule
    Fantje, to niste ok odigral. Spustil ste se v preprir z vsakim, ki je napisal kakrkoli podobnega kritiki. Dejte se malo ohladit in dobro razmislit. Vi predstavljate podjetje (ali kakršnkoli status že imate), ki ponuja z rakebacki in coachingom storitveno dejavnost svojim uporabnikom. Na podlagi te ponudbe služite denar in podjetje držite na zeleni veji. In prav zaradi tega nosite odgovornost za napake, ki se naredijo. Precej me je jezi, da se zgorvarjate v načinu, češ a če bo Dwan naredu prometni prekšek a bo pol odgovorn FTP? Ne ne bo, sam če bo pa naredu kakšno glupost v povezavi s pokrom pa bodo nosili posledice. In tukaj je enako. Ne distancirajte se od problema, ker je ta nastal v stake temi, na vašem forumu zaradi vašega pokerproja in mimo tega NE morete. Še enkrat se bom obrnil na gospodarstvo, čeprav sklepam, da nihče nima veliko izkušenj s tem, ker bi drugače ravnali, če bi jih imeli. Vsak lastnik je NEPOSREDNO odgovoren za napake svojega delavca, če jih ta naredi v okviru službe. Še enkrat povdarjam, da je zadeva tukaj malce drugačna, ampak bistvo obstaja. Alen je s svojim članstvom predstavljal pokerpro, pa če vam je to všeč ali ne. Zato je vsakršno izmikanje, opravičevanje in prepir s člani velika napaka vseh zaposlenih. Morate se zavedati, pa če vam je prav ali ne, da uporabniki portala predstavljajo vaš donos konec vsakega meseca in kot takim dolgujete transparentno poslovanje! Ponavljam, če bi se kaj podobnega zgodilo v kakršnikoli storitveni dejavnosti odgovor lastnikov ne bi bil tako mačehovski kot je vaš.
    P.S. Nihče vas ne krivi za nastalo situacijo, niti ne zahtevam, da s fašističnimi prijemi poskrbite, da se to ne bi več ponavljalo. Anomalije so in bodo ostale, žal živimo v družbi, kjer je pomen vrednot premajhen. Tudi preko delovanja samega portala nimam pripomb. Vse kar pričakujem je, da bi vodilni napisali, da nosijo del odgovornosti za nastalo situacijo in da bodo v prihodnje naredili vse kar je v njihovi moči, da se ime pokerpro ne bo več tako onečastilo. To pa nam (vse uporabnikom) dolgujete.
    P.S.2: Alen, ti si zadnja oseba, ki lahko zagovarja stališča in ime pokerproja. Vsi delamo napake, ampak so ponavadi posledica čudnega spleta okoliščin. Alkohol ni in nikoli ne bo izgovor, ker sklepam, da te ni nihče držal z glavo navzdol in vate vlival vodke. Če pa je, si pa sam dost velik bebček, da si to dopustil.
    I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

    Comment


    • Mene pa samo zanima, ali na pokerpro obstajajo neka splošna pravila o stekanju. Če ne, bi bilo smiselno, da se jih pripravi, da se ve, kaj je dolžnost in odgovornost obeh strani. S tem bi pokerpro dal neke okvirje stekanja (in po moje naredil največ, kar lahko na osnovi tega primera naredi), ki bodo osnova vseh dogovorov za naprej.

      Comment


      • Kady wrote: Aja pa najbol očiten primer evolucije je pa r0k model je včasih vsak dan pospemu forum ampak, ko se je končno na small stakes premaknu se je pa kr mal umiril .
        Mimogrede folk, lepi posti. Žal sem prebral samo do 2 vrstične. Kady, lepa primerjava.

        Comment


        • sleepyidiot - CAR, ne bi mogu bolš povedat, mogoče bo nekaterim po treh straneh postov vsaj malo jasno v čemu je keč (al kako se to reče).

          Comment


          • sleepyidiot wrote: Kady, Corey, Vule
            Fantje, to niste ok odigral. Spustil ste se v preprir z vsakim, ki je napisal kakrkoli podobnega kritiki...
            Joj, men res ni jasno, kje ste vi v mojih postih vidl prepir
            To si zdaj že drugič omenil nekaj podobnega.
            Očitno moram res več smajlijov uporabljat, da sporočilo ne deluje preveč togo :P
            Kar se tiče ostalega se strinjam z večino. Tudi razumem obe strani, tako "branilce" in "napadalce" PokerProja (ne mislim dejansko, da se napada/brani, samo nisem našel primernejše besede).
            Ostajam pa pri mnenju, da se česa takega kar je storil Alen, ne more 100% izkoreninit. V nasprotno me pač ne boste mogli prepričat
            (o drugih stvareh ubistvu do sedaj itak nisem razpravljal)
            In glede na to, da se ne da 100% preprečit, kaj ostaja alternativa? Verjetno ukinitev PokerPro ekipe, kar je tudi Vule omenil, ker si pač ne moremo privoščit, da se kaj podobnega spet zgodi, pa čeprav se zdi verjetnost za to recimo 1%.
            Pošiljanje grafov vsake toliko časa je pa čisto preveč optimistčna zadeva
            No sej... Vule je dejal, da imata danes s Pjerom sestanek in sem prepričan, da bosta našla najbolj ugodno rešitev.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • olaf
              ne mislim da tak okvir ni potreben, potrebno je bolj navodilo kaksno je zazeljeno obnasanje (stalen kontakt, grafi, revizije ipd.) med stejkom, da ne bi bilo hude krvi.... da tisti ki tega ne delajo redno , vejo kako nej bi zgledal, porobnosti pa sami uredijo....
              drgac pa to kar je blo s scorpiom, mislm da sploh ni vec bistvo teme, tko kot zelijo nekateri izpostaviti. on bo al pa ne bo zrihtu stvari,
              idl3r: stari kok si pa ti en propaganden avtomat, k sploh ne dojema kaj se hoce povedat, in ce bi bil v politiki bi sam vpil : " To so floskule, floskule vam pravm. Politicen konstrukt ..... zarota "
              tisti, k smo si dal casa s pisanjem nismo govorili o tem da je pokerpro ekipa odgovorna za taka dejanja, ki jih je nemogoce predvideti. Zdej pa pozorno beri:
              Odgovorna pa je, da ne izbira igralca po momentnem vtisu, oz da izbira na podlagi nekih vecih specifikacij (torej da zmanjsa variabilnost, podrocij na katerih lahko prihaja do napak in ki se lahko preverijo?*) in pa da, ko pride to take tezave, skupnost lahko pricakuje hitro ukrepanje (in tukaj ne gre za to da se igralca zbrise.... ampak da je lahko kontakt hitro vzpostavljen, in pa neko opravicilo prizadetim zaradi OBJEKTIVNE ODGOVORNOSTI - a ves kok ministrov je ze odletel zarad takih stvari ? ampak nam ni v interesu da bi se kaj podobnega zgodilo, ker ta stran vseeno predstavlja poker skupnost v sloveniji, in je vodstvo spoštovano zaradi vseh moznih pobud, akcij, iniciativ, vlaganja casa v stvari, ki jim ne bi bile potrebne.)
              * pocakas da mas mocno zgodovino z igralcem (ne pa na vrat na nos zarad par turnerjev, pa par transakcij), osebni odnos se mi tk al tk zdi najbolsi..... ce se pjer lahk v zivo dobi z igralci k jih stejka, ni vrag da vi ne morte, kot stran operirat na tak nacin.

              Comment


              • CoreySteel wrote: [quote=sleepyidiot]@Kady, Corey, Vule
                Fantje, to niste ok odigral. Spustil ste se v preprir z vsakim, ki je napisal kakrkoli podobnega kritiki...
                Joj, men res ni jasno, kje ste vi v mojih postih vidl prepir
                To si zdaj že drugič omenil nekaj podobnega.
                Očitno moram res več smajlijov uporabljat, da sporočilo ne deluje preveč togo :P
                Kar se tiče ostalega se strinjam z večino. Tudi razumem obe strani, tako "branilce" in "napadalce" PokerProja (ne mislim dejansko, da se napada/brani, samo nisem našel primernejše besede).
                Ostajam pa pri mnenju, da se česa takega kar je storil Alen, ne more 100% izkoreninit. V nasprotno me pač ne boste mogli prepričat
                (o drugih stvareh ubistvu do sedaj itak nisem razpravljal)
                In glede na to, da se ne da 100% preprečit, kaj ostaja alternativa? Verjetno ukinitev PokerPro ekipe, kar je tudi Vule omenil, ker si pač ne moremo privoščit, da se kaj podobnega spet zgodi, pa čeprav se zdi verjetnost za to recimo 1%.
                Pošiljanje grafov vsake toliko časa je pa čisto preveč optimistčna zadeva
                No sej... Vule je dejal, da imata danes s Pjerom sestanek in sem prepričan, da bosta našla najbolj ugodno rešitev.
                Ma sej ni blo tko mišljeno da se dejansko kregate, sam za vsko zadevo je blo en kup izgovorov, ki mi niso bli všeč. Drgač pa tega ne morš preprečit, ni šans. Če bi obstaja možnost verjamem, da bi jo že nekak najdli. Sej tut na 2p2 se takšne neumnosti dogajajo. Pač stake je rizik, ki ga vsak vlagatelj sprejme. Drugo je, če se tisti, ki se ga stejka ne drži pravil tako kot v tem primeru. Drgač pa js ne podpiram ideje, da se pokerpro ekipa odstrani, nej ostane, ker si vsi zaslužijo bit tam kjer so, tud Alen si je s svojimi rezultati preteklosti. Jebat ga, zgodila se je neumnost, ki je ni nihče pričakoval. Vprašanje kaj zdej nardit je pa tut zajebano, ker ni pravga odgovora. Nej se napiše disclamer, tko k je Vule reku, pa je stvar pomoje zaključena.
                I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

                Comment


                • No sej. Jest sem sodeloval samo v pogovoru o "preprečitvi" zadeve, s katero se itak strinjamo, da se je (povsem) ne da. Ostalo niti nisem komentiral in ponavadi je to zato, ker se z napisanim strinjam.
                  A če bi bil disclamier, te teme sploh ne bi bilo?
                  (oz toliko postov v tej temi)
                  Tudi jaz ne podpiram ideje o ukinitvi, kar sem Vuletu tudi povedal, ampak je zadeva precej bolj komplicirana. Predstavljaj si, da se v prihodnosti spet zgodi kaj podobnega. Potem se pa res raztrga PokerPro, kljub disclaimerju
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • CoreySteel wrote: Predstavljaj si, da se v prihodnosti spet zgodi kaj podobnega. Potem se pa res raztrga PokerPro, kljub disclaimerju
                    To ni res!!! Noben ne pričakuje da se to ne bo več zgodilo. Vsi smo ljudje in delamo napake. Vse kar sem(smo) pričakoval(i) je uradna obrazložitev, opravičilo in gremo dalje.
                    They must find it difficult....... those who have taken authority as truth, rather then truth as the authority

                    Comment


                    • Tema je zaprta zaradi naslednjih razlogov
                      1. Namen teme je bil da se Azotu oglasi Alen in razloži zakaj je odreagiral v stejku tako kot je. Namen je bil dosežen.
                      2. Objavljeno je bilo stališče pokerpro.si strani in to je, da se ne počutimo odgovorne za Alenova dejanja in zato tudi ni sledilo opravičilo.

                      Osebno nimam nič proti uprabnikom kot so sleepyidiot, Jkob, xsuperslidex in ostalim, pa četudi nimamo podobnega mnenja. Vsak ima svoj mnenje in to spoštujem. Ampak dejansko je ta tema prešla v druge vode in enostavno nevidim več konstruktivne debate razen enostavno kreganje.
                      Osebno sem na razpolago vsem (prek PM/ZS/skype), ki bi se radi kaj več pogovorili o tej zadevi in bi radi dobili določene odgovore ali predlagali rešitve itd.
                      Če ima kdo kakšen drug predlog, v zvezi s pokerpro teamom lahko enostavno odprete temo v ustreznem forumu.
                      Hvala in lep pozdrav.

                      Comment


                      • Kot omenjeno sem se takrat z Alenom dogovoril, da vrne 500e do 15. Vmes je vrnil 170e in prosil ce lahko z nakazilom pocakam do 18. Danes je 19. zato sporocam da se ni drzal dogovora.

                        Comment


                        • Denar (500€) je danes poslal. Za preostanek sva dogovorjena do 15. oktobra. Denar bom za enkrat dal na kraj ko bo vse prispelo bomo pa poiskali najboljso varianto, da se da denar v dobrodelne namene, kot dogovorjeno.
                          Mislim, da ni potrebno nic vec komentirat, dejanja sama kazejo da je Alen le drzal besedo in skusa resiti tezavo, kar je vredno vecjega sposotvanja kot nekdo ki nikoli ne zajebe v lifu.

                          Comment


                          • Danes je Scorpio vrnil se preostalih 500e.
                            Ker si je po vsej tej burki, ki je bila ustvarjena, marsikdo mogoce ustvaril napacno sliko situacije, bi rad za zakljucek threada še enkrat na kratko obnovil kaj se je zgodilo.
                            1. Scorpio je na forumu prosil za stake, jaz sem ga stakal.
                            2. Scorpio je zginil in se ni javljal na telefon/forum, cez nekaj dni sem prek online tracking sitov videl da je pokuril roll z igranjem visjih limitov od dogovorjenih
                            3. Situacijo sem napisal v tale thread.
                            4. Cez cas se je Scorpio javil, povedal da ima trenutno tezave, da denarja trenutno ne more vrniti ampak da se bo potrudil cimprej resiti situacijo. Dogovorila sva se za termine vracila - katerih se je tudi drzal.
                            Ce se osredotocimo samo na trenutno poker sceno (Full Tilt cheat, Girah scam) vidimo da ljudje fejst zajebejo in potem ignorirajo situacijo. V dveh mesecih se nihce na FTP ne spomne, da bi lastnikom denarja napisal sporocila v stilu "Fantje, smo precej zajebali, delamo na resitvi", oz kot DogIshead v Girah scamu, ki se poizkusa izvleci iz dreka, ko pa vidi da ne gre, se bana iz 2p2 in spizdi na potovanje okoli sveta.
                            Podobno se dogaja tudi na drugih podrocjih (ljudje zajebejo in ignorirajo posledice) zato pa smo tam kjer smo. That said, zdi se mi da se je Scorpio v tej situaciji izkazal v precej dobri luci in si zasluzi veliko mero spoštovanja - zaupanje si bo pa spet pridobil z casom!

                            Comment


                            • Kot obljubljeno, bom ta 1k€ potalal tistim ki res nimajo. Cez par dni grem na eno malo daljse potovanje tako da bom to naredil ko se vrnem.
                              Ce ima kdo kake predloge oz. pozna koga, ki bi denar potreboval naj me PM-ja (denar se bo dal na roke, tako da vse agencije in dobrodelne organizacije odpadejo.)

                              Comment


                              • azo wrote: Kot obljubljeno, bom ta 1k€ potalal tistim ki res nimajo.
                                Svaka čast. Respect
                                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                                Comment

                                Working...
                                X