Announcement

Collapse
No announcement yet.

3-mesce garanja obrestovane!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    dabuu wrote: [quote=Tiljandur]Pejdi se malo spočit, že od jutra si na forumu.
    kaj ti gledaš kok H-jev ljudje pišejo in kolko časa so na forumu...get a life.
    zdaj grem spat zapiši si nekam

    Comment


    • #62
      LOL, kdo je tle stanič zdej, ne da se mi brat podrobno vse? gojkovich=stanič?? kotnikdenis=stanič?? RUS=stanič??? Jaz ne štekam več nič, ne bi se čudu da sta vsaj dva naenkrat gor, pa si pišeta med sabo. Pa to je neverjetno, zgleda da ima vsaj 10 nickov na zalogi, ki so registrirani spet random. Možno celo da ima različne IPje pa DNS, ker imamo opravka s profesionalnim fishem, ki ima tudi dobro poslovno žilico. On je kot matrica je vsepovsot in vedno bo znami tako ali drugače. Velika bo borba da se njega ustavi, kot v filmu matrix ampak s skupmimi močmi bomo ta virus odstranli. Se bo že spet izdal tako ali drugače pa bo spet blokiran, ker imamo Neota(Corey) ki obvlada zadevo.
      Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

      Comment


      • #63
        OMG, best thread ever!
        "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

        Comment


        • #64
          pureUNCUTdope napačno slikco si dal;

          Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

          Comment


          • #65
            MiranS wrote: LOL, kdo je tle stanič zdej, ne da se mi brat podrobno vse? gojkovich=stanič?? kotnikdenis=stanič?? RUS=stanič??? Jaz ne štekam več nič, ne bi se čudu da sta vsaj dva naenkrat gor, pa si pišeta med sabo. Pa to je neverjetno, zgleda da ima vsaj 10 nickov na zalogi, ki so registrirani spet random. Možno celo da ima različne IPje pa DNS, ker imamo opravka s profesionalnim fishem, ki ima tudi dobro poslovno žilico. On je kot matrica je vsepovsot in vedno bo znami tako ali drugače. Velika bo borba da se njega ustavi, kot v filmu matrix ampak s skupmimi močmi bomo ta virus odstranli. Se bo že spet izdal tako ali drugače pa bo spet blokiran, ker imamo Neota(Corey) ki obvlada zadevo.
            to smo 3 različne osebe ( 3 različni idioti)

            Comment


            • #66
              Kaksno mega-super-duper sklanjanje naslova, pa Slovenstina ti je 100% 5
              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

              Comment


              • #67
                sklanjatev dobra v naslovu ni ker naš kotnik obvlada res velik use!

                Comment


                • #68
                  rOk, mislm rOk, pokers trenira, ampak...mu pravzaprav...pri pisanju postov ne pomaga!

                  Comment


                  • #69
                    lepa, bravo

                    Comment

                    Working...
                    X