Announcement

Collapse
No announcement yet.

VICI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kaj je včeraj po tekmi delal CR7?
    do pol dveh zjutraj je streljal enajstmetrovke, potem pa je zaspal v objemu Sergia Ramosa
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • maliprofi wrote: kaj je včeraj po tekmi delal CR7?
      do pol dveh zjutraj je streljal enajstmetrovke, potem pa je zaspal v objemu Sergia Ramosa
      to je vic? sn mislo,da maš boljši smisel za humor ti.. to je tak mimo,da je celo rahlo smešno..
      :P
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment



      • "There's no one that ever beat me playing cards, the only one that ever beat me was myself."

        Comment



        • Comment


          • Ronaldo: "Ja sam promašio penal!"
            Messi: "Jebiga i ja sam."
            Kaka: "I ja sam..."
            Ramos: "Ljudi nije to ništa, ja sam promašio stadion!"
            "There's no one that ever beat me playing cards, the only one that ever beat me was myself."

            Comment


            • Žoga, ki jo je Sergio Ramos lansiral na tekmi Real - Bayern, je danes ob 20:12 po centralno evropskem času pristala v Tihi ocean, 455 km SV od Havajskih otokov.

              "There's no one that ever beat me playing cards, the only one that ever beat me was myself."

              Comment


              • ZVERI
                Umrli so Richard Gere, Sean Connery in Slobodan Milošević. Vse tri so odpeljali v temačen prostor in jih vanj zaklenili. Po nekaj minutah se je prikazala grda kreatura in nek močan glas je rekel:
                "Richard, v življenju so te obdajale lepotice, zdaj boš pa živel s tole kreaturo!"
                Nekaj minut kasneje se je v prostoru prikazala še grša kreatura in močan glas je rekel:
                "Sean, v življenju si bil obkrožen z lepoticami, zdaj boš pa živel s to kreaturo!"
                Minilo je še pet minut, nato pa se je v prostoru prikazala Sharon Stone in močan glas je rekel:
                "Sharon, v življenju si živela z najlepšimi moškimi, zdaj boš pa živela s tole kreaturo!"

                Comment


                • ZVERI
                  Umrli so Richard Gere, Sean Connery in Slobodan Milošević. Vse tri so odpeljali v temačen prostor in jih vanj zaklenili. Po nekaj minutah se je prikazala grda kreatura in nek močan glas je rekel:
                  "Richard, v življenju so te obdajale lepotice, zdaj boš pa živel s tole kreaturo!"
                  Nekaj minut kasneje se je v prostoru prikazala še grša kreatura in močan glas je rekel:
                  "Sean, v življenju si bil obkrožen z lepoticami, zdaj boš pa živel s to kreaturo!"
                  Minilo je še pet minut, nato pa se je v prostoru prikazala Sharon Stone in močan glas je rekel:
                  "Sharon, v življenju si živela z najlepšimi moškimi, zdaj boš pa živela s tole kreaturo!"

                  Comment


                  • Devetogodisnja curica se namazala kremom Koja podmladjuje 10 godina I vratila se u picku materinu

                    Comment


                    • Men have two emotions: hungry and horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.

                      Comment


                      • Nekoč, na Dolenjskem. V osnovni šoli.
                        Učiteljica vpraša Ivana Janeza Janšo :
                        - Ivan Janez, kdo so bili partizani?
                        - Partizani so bili hrabri borci za svobodo in so nam svobodo tudi prinesli.
                        - Bravo Ivan Janez. Kdo pa so bili domobranci?
                        - Moj ata, dedek, stari stric…

                        Comment


                        • Usher si je zaželel svobode in posnel je album Fredom
                          Madonna je želela živeti svoje sanje in posnela je album American dream.
                          Kaj pa si je želel Justin Bieber, ko je posnel album Boyfriend?
                          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                          Comment


                          • Kopališki mojster je na plaži zagledal slepega moškega, ki je pod pazduho prenašal žensko lutko.
                            Kopališki mojster je pristopil k slepemu in mu rekel: "Oprostite, toda s tole seksi žensko lutko se ni primerno sprehajati po plaži. Veste, polno otrok je naokoli!"
                            "Kaj? Z lutko sem tu? Ojoj, potem sem pa celo zimo seksal z gumijastim čolnom!"
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • Novinar sprašuje svetovnega prvaka v plavanju: “Kako to, da vam je uspel tako neverjeten dosežek?”
                              “Z veliko treninga. Že ko sem bil majhen, me je oče vsak dan s čolnom odpeljal na odprto morje, jaz pa sem potem moral sam priplavati nazaj na obalo,” odgovori prvak.
                              Novinar začudeno nadaljuje: “Ja, a pa to ni malo težko za tako majhnega otroka?”
                              “No, saj plavati še ni bilo tako težko, najtežje se je bilo najprej rešiti iz vreče,” mu odvrne.
                              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                              Comment


                              • Prijatelj je poučil mlajšega, odraščajočega fanta: "Nikoli se ne spečaj z blondinko, ki te gleda s sijočimi očmi!"
                                "Zakaj pa ne?"
                                "Ker je velika verjetnost, da skozi njeno glavo sije sonce."
                                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                                Comment

                                Working...
                                X