Announcement

Collapse
No announcement yet.

VICI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kamelji mladič je vprašal očeta: "Očka, zakaj imamo dve grbi na hrbtu?"
    "Zato, da imamo lahko zalogo hrane in vode, ko gremo skozi puščavo!"
    "Očka, zakaj imamo pa tako velike trepalnice?"
    "Zato, da nam peska ne nosi v oči, ko gremo skozi puščavo!"
    "Očka, zakaj imamo pa kopita na nogah?"
    "Zato, da se ne ugreznemo v pesek, ko gremo po puščavi!"
    "Kaj pa potem delamo v živalskem vrtu?"
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • Doma se pogovarjata Marko in Mira. Pa ga Mira vpraša: "Kakšne ženske imaš rad, Marko? Pametne ali lepe?"
      "Ne ene ne druge! Samo tebe!"
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • Kovačeva sta prvič v mestu kjer študira njun sin. Ko sta prišla do visoke zgradbe, na kateri je pisalo, da je to študenstki dom, je oče Kovač pritisnil na neki gumb in vprašal: "Ali tu stanuje študent Kovač?"
        "Ja," se sliši glas iz domofona, "kar pred vrati ga pustite, takoj bomo prišli po njega."
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • No, Simon, povej mi," reče učitelj, "rešitev naslednje naloge:
          Tvoj oče gre peš iz Ljubljane proti Medvodam s hitrostjo 3 km/h. Tvoj stric gre eno uro pozneje iz Medvod proti Ljubljani s hitrostjo 5 km/h. Kje se srečata?"
          "V prvi gostilni!"
          don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

          Comment


          • rije kmetje se pogovarjajo:
            "Jaz imam kravo, ki daje toplo mleko!" je rekel prvi.
            "Moja krava pa daje tudi čokoladno in vanilijevo mleko!" se je oglasil drugi.
            "Jaz imam pa samo staro kravo, ki mi kuha, čisti, lika in pere perilo!" je povedal tretji.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • Mali profi je pa včeri dobil novo knjigico z vici
              The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

              Comment


              • prej bi rekel, da je staro knjigo spet prebral

                Comment


                • ne eno ne drugo.
                  v švabariji mi je bilo dolgcajt, pa sem našel vice na eni strani, pa sem jih ene par copy pastal sem.....
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • evo še enega:
                    gresta dva po puščavi, en je bil žejen, drugi pa je imel vodo v kolenu.
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • Umre Janez Podobnik in gre v nebesa.Tam sreča urarja in vse polno ur in ga vpraša od kod pa toliko ur? Ta pa: vsak človek ima svojo in ko se zlaže se kazalec premakne za eno uro" "Aha" pravi Janez. "Mi lahko pokažete uro od Janeza Janše? "Ne, njegovo uro imam v sobi kot ventilator"
                      The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

                      Comment


                      • ajkula wrote: Umre Janez Podobnik in gre v nebesa.Tam sreča urarja in vse polno ur in ga vpraša od kod pa toliko ur? Ta pa: vsak človek ima svojo in ko se zlaže se kazalec premakne za eno uro" "Aha" pravi Janez. "Mi lahko pokažete uro od Janeza Janše? "Ne, njegovo uro imam v sobi kot ventilator"
                        to si verjetno mislo za familijo janković,golobića itd . ne ?
                        maliprofi..ti pa bolj bednih vicov nisi mogo najt ? verjetno res ne
                        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                        Comment


                        • tazadn od profija je še vedno dober

                          Comment


                          • @ nejc,
                            saj bi kakšnega intelektualnega zalepil, za razmišljat, pa se bojim, da bi ti potem predolgo iskal poanto, pa razmišljal o nauku zgodbe, pa nekaj dni ne bi mogel pokra igrati, obstaja pa tudi možnost, da bi ti od preveč razmišljanja razneslo bučo....

                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • nejc1805 wrote: [quote=ajkula]Umre Janez Podobnik in gre v nebesa.Tam sreča urarja in vse polno ur in ga vpraša od kod pa toliko ur? Ta pa: vsak človek ima svojo in ko se zlaže se kazalec premakne za eno uro" "Aha" pravi Janez. "Mi lahko pokažete uro od Janeza Janše? "Ne, njegovo uro imam v sobi kot ventilator"
                              to si verjetno mislo za familijo janković,golobića itd . ne ?
                              maliprofi..ti pa bolj bednih vicov nisi mogo najt ? verjetno res ne
                              pa ne da sem oboževalca princa teme prizadel?
                              Ps. Sej to veš, da je Janez Ivan Janša biološki oče Jana Plestenjaka?
                              The greatest trick the devil ever pulled was convincing the world he didn't exist

                              Comment



                              • ..........
                                A krek per day keeps the money away

                                Comment

                                Working...
                                X