Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svarilo pred stakanjem semi pokerpro-ja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • to mas prav ja... tu ne bi mogli direkt pomagati
    slaba ideja z moje strani

    Comment


    • Mislim saj namen zdaleč ni slab, ampak je treba gledat, da denar pride v prave roke!

      Comment


      • Ma pomoje je najboljše najt kako familjo z otroci ki so na robu in se komaj komaj prebijajo iz mesca v mesec... Takim bo ta denar kot da so zadeli na lotu. Pomoje sploh ne bo problem najt takih primerov, pri nas je itak tega vedno več, preveč.
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • Zelo lepa gesta azo
          Strinjam se z mongom, da bi se pomagalo nekomu, ki še ni medijsko izpostavljen, marsikdo, ki je v resnični stiski se ne želi izpostavljati oz. mu je težko, da bi bilo to javno objavljeno, ljudje smo pač različni. Vsekakor pa je težko take ljudi poiskati oz. se težko odločiti ali nekdo res potrebuje pomoč. Malo sem razmišljala o tem in se mi je porodila ena ideja. Obstoja portal podarimo.si, kjer obstoja tudi rubrika "potrebujem" mogoče bi preko te rubrike lahko komu pomagal, ki prosi recimo za oblačila za otroke, je tam kar nekaj oglasov, ko ljudje prosijo za pomoč, sploh sedaj, ko prihaja zima.

          Comment


          • azo wrote: Kot obljubljeno, bom ta 1k€ potalal tistim ki res nimajo.

            Comment


            • potrud se da dobi denar oseba, ki res potrebuje, pa da das na roke, da naujo kake provizije padale
              drgac je pa rjana dala super predlog: das v pragmaticni obliki, in ni moznosti, da bi jo hipoteticno neodgovoren/na starš/a lahko pognal/a, pa pomoje dobr da ciljas na otroke s to donacijo..... preprican sem da poleg oblek, zdravil in podobnega, bi lahk se solske potrebscine, ki so se zdaj aktualne, s tem pokril in bi starsem vsaj za nekaj casa zmanjsal breme
              drgac pa svaka cast za to gesto, ceprov mislm da do nje nisi bil obvezan, zato pa je to se bolj obcudovanja vredno. Kapo dol

              Comment


              • Denar je danes bil doniran družini v stiski. Družino sestavljajo trije člani. 50 letni oče, 35 žena in 4 letna hčer.
                Žena je tuja državljanka in zato ni upravičena do službe. Oče, že 2.5 leta ni dobil službe, kar je tudi posledica starosti
                in dejstva, da je preživel 3 infarkte. Družina se preživlja z 280€ mesečnih dohodkov.
                Doniranih je bilo 1.1k od tega je 100€ doniral eden izmed forumašev, ki želi ostati anonimen.
                moj P.S.
                prava izbira v pravem času.
                Respekt @azo-tu in anonimnežu!
                Lp
                B
                The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                Comment


                • Super azo, da ti je uspelo najti družino kateri si polepšal iztekajoče leto in bližajoče praznike s svojo donacijo, še lepše je, da se ti je še nekdo pridružil in je bil tako znesek celo večji V Sloveniji res preveč ljudi živi v revščini in več takih kot sta vidva z anonimnežem bi bilo treba.
                  Bi pa rada nekaj dodala, obstoja tudi možnost zaposlitve tujca ali pri nekem delodajalcu (občasno se med potrebami na zavodu pojavijo celo objave, kjer je eksplicitno navedeno, da želijo zaposliti tujca), možna pa je tudi samozaposlitev (za kar seveda žal ponavadi potrebuješ nek zaćetni kapital, kar pa je spet problem v tem primeru, seveda je pa odvisno tudi od znanja oz. izobrazbe). Prosim ne narobe razumeti tegale mojega posta, napisal je dobronamerno, z namenom, da se mogoče lahko še kako drugače pomaga tej družini, da bi ji bilo v prihodnosti lažje. Skratka, glede na to, da je gospod brez zaposlitve, je verjetno prijavljen tudi na Zavodu za zaposlovanje (žal so pri nas zavodi sami sebi namen in ne opravljajo funkcije, ki naj bi jo) in mogoče bi pri svoji svetovalki/svetovalcu lahko pridobil bolj podrobne informacije glede možnosti zaposlitve partnerke. Je pa res, da moraš biti ponavadi kar tečen, da kaj zveš oz. moraš že sam kar precej vedeti o zadevi za katero sprašuješ, da potem pridobiš kakšne pametne nasvete oz. informacije.

                  Comment


                  • Bravo fantje, super da dajete "nazaj"!

                    Comment

                    Working...
                    X