Announcement

Collapse
No announcement yet.

POKERSTARS JE NAZAJ V SLOVENIJI!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdej sm že ene parkrat na koncu sešna na starsih mel kakih 100€ manj kot piše v HEMu da bi moral met... A je možno da sm kaj z currency nastavitvami zajebal? Mam preferred Euro kr sm tko deposital; a je možno da mi skos kako konverzijo dela ko se usedam na zoom mize? Kr recimo zj piše da mam na accju balance nevem €1000 in $10000... A bi moral to kako spremenit ko se na zoom usedam al ne? Vem da včasih je pač avtomatično vse menjal
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • Nekaj časa traja potem, ko zapreš mizo, da je denar spet v tvojem balance-u. Mogoče striže zaradi tega?
      <a href="https://stavidoma.si/">Bet At Home Slovenija</a>

      Comment


      • Ne ni to. Sm počakal dost cajta. Ko buy inam recimo mi tako pokaže - menda mi najprej $ vzame?

        Upam da je Hem3 napaka in ne da plačuje skos neke conversion feeje brez da bi opazu kr igram na treh različnih sajtih. Zj sm si vse v $ zamenjal za naprej za ziher sam god damn
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • Lopovi so. Sem ze enkrat napisal, ce se prijavis na turnir ali SNG in se potem odjavis gre nekaj centov.

          Comment


          • Morda kdo ve zakaj ne gre naložit denar na ps. Igra se pa lahko normalno.

            Comment


            • Kaj se je zgodilo z BOOM replayer-jom? :/
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment

              Working...
              X