Announcement

Collapse
No announcement yet.

VICI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Direktor se pred firmo pripelje s popolnoma novim Audijem.
    V bližini sreča zaposlenega, kateri mu reče:
    "Lep avto."
    Direktor pogleda zaposlenega in mu reče:
    "Če boš trdo delal, naredil veliko nadur, nič na dopust,
    se naslednje leto pripeljem še z boljšim."

    Comment


    • Oglašam se vam prvič, ker bi želel vaš odgovor na mojo hudo osebno travmo, ki me preganja. Živim namreč že nekaj let s punco, ki jo zelo ljubim in zadnje čase imam občutek, da me vara. Ne odgovarja mi na
      GSM, veliko hodi naokrog s prijateljicami in ko jo vprašam s katerimi, so to vedno ali sodelavke ali pa osebe, ki jih ne poznam. Domov večkrat prihaja pozno ponoči in taxija, s katerim naj bi se pripeljala, nikoli ne vidim, čeprav slišim motor od avta, ona pa vedno zadnje metre pride peš. Veliko ji zvoni telefon in če se oglasim jaz, se na drugi strani veza prekine. Pred dnevi sem vzel v roke njen telefon, da bi pogledal, koliko je ura, ona pa se je zelo močno
      razburila, češ da posegam v njeno privatnost, zato sem se odločil, da končno pridem zadevi do dna. Včeraj zvečer je šla zopet ven s prijateljicami in odločil sem se, da jo ob prihodu nekje skrit počakam
      in preverim, kako in s kom se bo ponoči pripeljala domov.
      Skril sem se za svoj avto in ko sem tako nekaj časa čepel, sem opazil, da se je na zadnjem blatniku na več koncih pojavila rja. Zdaj pa me zanima, kako naj to odstranim ali naj jo premažem s silikonom ali naj
      zamenjam blatnik, da se ne bo rja širila še drugam??
      Zahvaljujem se za vaš čimprejšnji odgovor.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment



      • Comment


        • Kje najdeš tetraplegika ?
          Tam kjer si ga pustil.

          Comment


          • kakšna je razlika med pizzo in židom??
            pizza se ne dere, ko jo daš v pečico.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • Zakaj je lulček roza barve.
              Ker je za punce.

              Comment


              • Tončka je šla k frizerju pa sta se s frizerko ujele v pogovor. In nanese na to, da Tončka potuje u Rim. Pa frizerka upraša kje pa boste spal. Pa tončka pove da v hotelu diamant frizerka pa takoj pretestira, da je to najslabši hotel in da bi blo bolš da sploh nebi šla. Pa naprej začne da u rimu itak ni nič za delat in da še papeža bližje kot na kilometer nebodo videli.
                Pa se tončka vrne iz rima pa je frizerka upraša kako je blo.
                Tončka pa naudušena nad hotelom nad postrežbo in pove da jih je papež celo sprejel in spregovoril nekaj besed z njimi. Pa vpraša frizerka kaj pa je rekel. Tončka pa pove: " Hudiča kdo vas je pa tako ustrigel!"

                Comment


                • Kaj je to: Majhno je, v rokah drži slušalko in praska po šipi?.............. Ćrtomir na obisku pri očiju...
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • Policaj zaustavi voznika:
                    "Smrdite po alkoholu, ste morda pili?"
                    Voznik: "Sem!"
                    Policaj: "Kaj ste pili?"
                    Voznik: "Piši Laški rizling, ker Chardonnay ne boš znal napisati.
                    I´m your best friend, when you are steaming.....

                    Comment

                    Working...
                    X